Пісок митий навалом КАМАЗ 9 м3 з доставкою

Пісок митий навалом (КАМАЗ)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити пісок митий навалом (КАМАЗ 9 м3). Ціна вказана з урахуванням доставки по Харкову, вартість доставки по області розраховується індивідуально.

Пісок (митий) – це пісок, що намивається за допомогою спеціального обладнання, такий пісок не містить домішок глини. Найчастіше митий пісок використовується виготовлення штукатурних розчинів і заливанні підлог.

Купити митий пісок у Харкові можна в мішках та навалом. При покупці матеріалу навалом ціна на пісок завжди буде нижчою, ніж при покупці піску в мішках, тому для великого будівництва це найбільш вигідний варіант. Інтернет-магазин БудБаза Абсолют пропонує Вам митий пісок за найвигіднішою ціною. Доставка піску в Харкові здійснюється в будь-який район міста та області. У нашому інтернет-магазині будматеріалів Ви завжди можете купити пісок у Харкові з доставкою у мішках та навалом. У нашому магазині Ви можете не тільки купити пісок з доставкою в Харкові, але й замовити цемент, щебінь, керамзит та ін. будівельні матеріали, що дозволить заощадити гроші на доставці. При потребі ми також надамо послуги досвідчених вантажників.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7087

5450.00 грн