Конькова стрічка Alenor 310 мм (5м) PRO

Покрівельна конькова стрічка Alenor 310 мм/5 м

Конькова стрічка ALENOR (Аленор) – вентиляційна стрічка для захисту коника, виготовлена ​​з нетканого поліпропіленового полотна мембранного типу та гофрованих алюмінієвих стрічок з клейовими бутилкаучуковими смугами. Гофровані бічні смуги виконані з атмосферостійкого фарбованого алюмінію та з'єднані з центральним нетканим поліпропіленовим полотном міцними шовковими нитками.

Застосування:

Конькова стрічка встановлюється під ковзаном та ребрами покрівлі. Центральна частина стрічки з нетканого поліпропіленового полотна забезпечує відмінну вентиляцію та виведення накопиченої вологи з підпокрівельного простору та утеплювача, а також захищає покрівлю від атмосферних опадів, пилу, комах та птахів. Гофровані алюмінієві частини стрічки із щільним шаром бутилкаучуку дозволяють якісно фіксувати стрічку на складних дахах, що забезпечує тривалий термін експлуатації, надійність, міцність покрівлі.

Переваги:

  • стійка до УФ-випромінювання
  • еластична по всій довжині
  • має тривалий термін експлуатації (10 років)
  • не містить небезпечних для життя речовин

Технічні характеристики конькової стрічки Аленор:

Основа стрічки: поліпропілен

Призначення: герметизація

Тип: конькова стрічка

Країна виробник: Україна

Бажаєте купити стрічку конькову Аленор в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7123

Конькова стрічка ALENOR 310 мм/5м - вентиляційна стрічка для захисту коника, виготовлена ​​з нетканого поліпропіленового полотна мембранного типу та гофрованих алюмінієвих стрічок з клейовими бутилкаучуковими смугами.

Колірна гама: коричневий (RAL 8017), теракотовий (RAL 8004), чорний (RAL 9005), чорно-сірий (RAL 7021)

269.00 грн


  • При покупці від: 5: 253.00 грн