Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити бітумну черепицю за низькою ціною.

Бітумна черепиця - сучасний дахове покриття на основі скловолокна, модифікованого бітуму і кам'яної присипки (гранулят). У порівнянні з традиційними покрівельними матеріалами, бітумна черепиця має наступні переваги:

  • Бітумна черепиця стійка до корозії
  • Гнучка черепиця захищає від сходу снігу
  • Бітумна черепиця забезпечує захист від зовнішнього згоряння
  • Бітумна черепиця має підвищену гідроізоляцією
  • Гнучка черепиця проста в монтажі
  • М'яка покрівля має малу вагу
  • Бітумна черепиця має тривалий термін служби
  • Гнучка черепиця представлена в широкій колірній гамі
  • Бітумна черепиця монтується на будь-яких формах покрівлі

Рекомендації з монтажу бітумної черепиці

Професійний монтаж покрівлі – запорука довговічності та краси Вашого житла. Основа даху повинна бути жорсткою, рівною, суцільною, а найголовніше, можливість забивати в нього цвяхи. Основа, що використовується – OSB-3 (орієнтовано-стружкова плита), ФСФ (фанера підвищеної вологостійкості), шпунтовані або обрізні дошки з відносною вологістю не більше 20%. Як дощатий настил рекомендується використання деревини хвойних порід. Монтаж починається з укладання підкладкового килима Акваізол. Краї фіксують цвяхами, а вертикальні шви герметизують за допомогою мастики Акваізол. В розжолобок стелиться спеціальний ендовий килим Акваізол, який кріпиться до основи за допомогою цвяхів.

Важливим фактором для гнучкої черепиці є пароізоляція. Пароізоляція перешкоджає проникненню пар теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи при цьому утеплювач і основу покрівлі від зволоження. Монтується пароізоляція із внутрішньої сторони утеплювача. Як утеплювач застосовується в основному мінерало-ватна теплоізоляція.

На утеплювач зазвичай стелиться пародифузійна мембрана, захищаючи його від пилу та атмосферної вологи.


Бажаете купити бітумну черепицю в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!