Пісок кар'єрний в кубах, ціна від:

Пісок кар'єрний навалом 

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити пісок кар'єрний навалом (ЗІЛ). Ціна вказана з урахуванням доставки по Харкову, вартість доставки по області розраховується індивідуально.

Пісок (гірський, кар'єрний) – один із найбільш часто вживаних у будівництві заповнювачів при виготовленні бетонів, цементних розчинів, розчинів кладок та ін. Також пісок активно застосовується при проведенні робіт з облаштування дворових територій і дорожнього полотна.

Купити пісок Харків можна в мішках та навалом. При покупці матеріалу навалом ціна на пісок завжди буде нижчою, ніж при покупці піску в мішках, тому для великого будівництва це найбільш вигідний варіант. Доставка піску в Харкові здійснюється в будь-який район міста та області. У нашому інтернет-магазині будматеріалів Ви завжди можете купити пісок у Харкові з доставкою за найнижчою ціною. У нашому магазині Ви можете не тільки купити пісок з доставкою в Харкові, але й замовити цемент, щебінь, керамзит та ін. будівельні матеріали, що дозволить заощадити гроші на доставці.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7897

450.00 грн

Рекомендовані товари