Звукоізоляція підлоги

Звукоізоляційна мембрана для підлоги Texcork 3 мм, вага 2,27 кг/м2

984.00 грн

 • Оптовая цена: 955.00 грн
 • Звукопоглинаюча панель SOPRAFOAM A 110/20, 2*1 м

  1786.00 грн

 • Оптовая цена: 1732.00 грн
 • Звукоизоляционная мембрана с односторонним войлоком Tecsound FT 75 14 мм, вес 7,6 кг/м2
  Хіт

  1785.00 грн

 • Оптовая цена: 1731.00 грн
 • Звукоизоляционная мембрана TECSOUND 2 FT 80 (2-х стор. войлок) 24 мм, вес 7,6 кг/м2

  2280.00 грн

 • Оптовая цена: 2212.00 грн
 • Силиконовый герметик Акуфлекс-ВС
  Хіт

  264.50 грн

  Звукоізоляція підлоги

  У нас можна купити матеріали для звукоізоляції підлоги

  Зараз у нас немає в наявності деяких із запропонованих у розділі шумоізоляційних матеріалів. Але ми можемо запропонувати інші звукоізолюючі рішення. Телефонуйте для консультації.

  Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує Вам купити звукоізоляційні матеріали (Харків) для підлоги за вигідною ціною: звукоізолюючі плити, рулонні підкладки, ЗІПС-панелі, еластомери, виброакустический герметик, звукоізоляційні стрічки.

  Звукоізоляція підлоги може вирішувати 2 завдання: зниження ударного шуму (тупотить, пересування меблів, падіння на підлогу будь-яких предметів) і захист від повітряного шуму. Відповідно завданню вибирається необхідна конструкція звукоизолирующего статі. Можна виділити 4 основні варіанти звукоізоляції підлоги:

  • звукоізоляція під стяжку,
  • звукоізоляція під фінішне покриття,
  • збірні звукоізолюючі підлоги,
  • звукоізоляція підлоги на лагах.

  «Плаваючий» звукоізолююча підлога під стяжку

  Особливості: проста конструкція, захист тільки від ударного або від ударного і повітряного шуму (в залежності від обраних матеріалів), тривалий монтаж (присутні мокрі процеси), найменша вартість.

  Один з найбільш популярних способів збільшити звукоізоляцію підлоги - пристрій "плаваючої підлоги" з використанням цементно-піщаної стяжки по шару рулонного або плитного шумоїзолірующего матеріалу. Вирішення комплексних шар є пружиною, а шар стяжки, яка укладається на шумоізоляційний матеріал - масою. Таким чином конструкція є системою "маса на пружині" і ефективно поглинає шуми в чутному для людини діапазоні частот.

  Звукоізоляційна конструкція підлоги має на увазі, що стяжка лежить безпосередньо на звукоізолюючому матеріалі і не має точок жорсткого кріплення до інших будівельних конструкцій, що сприяє поліпшенню звукоізолюючих властивостей підлоги в цілому. Для виконання цієї вимоги по периметру примикання стяжки до суміжних конструкцій укладається звукоізоляційний матеріал.

  В якостi шару використовують мінеральнi плити, наприклад, Akufloor-S20 або ТЕХНОРУФ В ЕКСТРА. Якщо в приміщенні є локальні нерівності до 10 мм рекомендується використання звукоізолюючого матеріалу Шумопласт. Індекс додаткової ізоляції ударного шуму даним матеріалом становить 28 дБ для товщини 20 мм.

  У зв'язку з "плаваючим" способом пристрою стяжки, її міцність забезпечується шляхом армування металевою сіткою з вічком 50х50 мм і діаметром стрижнів 4 мм, а також використанням якісної суміші. Товщина такої стяжки становить 60 мм і більше.

  Якщо немає можливості розмістити під стяжкою щодо товстий звукоізоляційний матеріал застосовують рулонні підкладки, які дозволяють знизити передачу ударного шуму, але мало впливають на ізоляцію повітряного шуму: Акуфлекс, Шуманет-100Комбі, мембрани Tecsound FT 75, Tecsound 2FT 45, Tecsound 2FT 80, хімічно зшитий пінополіетилен (наприклад, Ізолон BASE 4 мм, Ізолон BASE 5 мм, Ізолон BASE 8 мм).

  Звукоізоляція під фінішне покриття

  Особливості: захист тільки від ударного шуму, висока швидкість монтажу (сухі роботи, не потрібно чекати висихання стяжки), відносно низький рівень звукоізоляції.

  При відсутності можливості значно піднімати рівень підлоги єдино можливе рішення - звукоізоляція під фінішне підлогове покриття (паркет, ламінат і т.д.). Звукоізолююча підкладка, наприклад Акуфлекс, укладається на стяжку. Фінішне покриття здійснюється поверх підкладки. Висота підлоги в такому випадку зміниться мінімально. Але і захист від ударного шуму буде не більше 20 дБ. Проте вашим сусідам знизу жити стане все-таки набагато комфортніше.

  Звукоизоляционная рулонная подложка "Акуфлекс"

  Збірні звукоізолюючі підлоги

  Особливості: захист від ударного і повітряного шуму, висока швидкість монтажу (сухі роботи, не потрібно чекати висихання стяжки).

  Для випадків, коли пристрій "плаваючої підлоги" неможливо і підтискають терміни, але звукоізоляція підлоги в квартирі необхідна, застосовуються швидко системи ЗІПС-ПОЛ. Перевагою даних систем є те, що монтаж конструкції триває один день, і конструкція підлоги готова до експлуатації через 24 після закінчення робіт!

  Дані системи складаються з сендвіч-панелей ЗІПС-ПОЛ Вектор товщиною 45 мм, поверх панелей закріплюються шурупами листи ГВЛ загальною товщиною 20 мм і фінішний шар фанери товщиною 18 мм, що приклеюється на спеціальну еластичну мастику. Можливе використання в цій системі акустичного триплекса Саундлайн-дБ 17 мм і компенсуючого шару фанери 18 мм. Додаткова ізоляція ударного шуму панеллю Вектор становить 32 дБ, при загальній товщині системи 80 мм без урахування товщини чистового покриття. Індекс додаткової ізоляції повітряного шуму для панелей ЗІПС-Пол Вектор лежить в межах 5-7 дБ.

  Звукоізоляційна підлога на лагах

  Особливості: захист від ударного і повітряного шуму, висока швидкість монтажу (сухі роботи, не потрібно чекати висихання стяжки), оптимальний варіант звукоізоляції для дерев'яного будинку. 

  Пристрій підлоги на лагах найчастіше застосовується в дерев'яних будинках, а також в будинках з істотними обмеженнями несучих здібностей перекриттів. При правильному пристрої такі підлоги показують високі значення зниження рівня ударного шуму (до 30 дБ), а також мають хороший показник додаткової ізоляції повітряного шуму (8-10 дБ).

  Для забезпечення шумоізоляції необхідно виключити механічну зв'язок лагов з перекриттям, дерев'яні лаги повинні спиратися на перекриття через стрічкові або точкові пружні прокладки з еластомеру Sylomer (Sylomer SR 18, Sylomer SR 55), а простір між лагами заповнюється зшумоізоляціонним матеріалом для підлог (наприклад, Шуманет ЕКО). На лаги з перетином стиків вкладаються два шари фанери товщиною по 18 мм кожна.

   

  Купувати шумоізоляційні матеріали у Харкові з нами легко - замовте доставку звукоізоляційних матеріалів по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті. Купувати будматеріали в нашому інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!