Ceresit CM 11 Клеюча суміш Ceramic

Клеюча суміш Ceramic СМ11 Ceresit (Церезит)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити клей для плитки Церезит СМ 11 за низькою ціною.

Церезит СМ 11 – клей для плитки на основі цементу. Клейова суміш СМ 11 є водостійкою, морозостійкою, стійка на вертикальних поверхнях (сповзання плитки менше 0,1 мм), негорюча, екологічно безпечна.

Суха суміш Ceresit СМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних та вертикальних поверхонь, які не деформуються, керамічними плитками розмірами не більше 40×40 см з водопоглинанням не менше 1%. Суміш Ceresit СМ 11 застосовується всередині та зовні будівель у житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для облицювання зовнішніх поверхонь, а також приклеювання керамогранітних плиток з водопоглинанням менше 1%, необхідно застосовувати суміш Ceresit CM 11 з додаванням емульсії Ceresit CC 83.

Витрата клейової суміші СМ11 в залежності від розміру плитки:

 Розмір плитки, см 

 Рекомендований розмір зуба шпателя, мм 

Витрата, кг/м2

менше 5Х5

3

2

до 10Х10

4

2,6

до 20Х20

6

3,9

до 30Х30

8

5,2

до 40Х40

10

6,5

40Х40

12

7,8

 

Суха суміш зачиняється холодною водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 6 л води на 25 кг сухої суміші СМ 11. Готовий розчин наноситься тонким шаром на поверхню, що облицьовується, і вирівнюється зубчастим шпателем або теркою (зубці повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плитки). Максимальна товщина шару розчинної суміші не повинна перевищувати 10 мм. Попереднє замочування плитки не потрібне. Час споживання – до 2 годин. Роботи з клеєм СМ 11 слід проводити за температури навколишнього середовища від +5 до +30°С. Затирання швів можна проводити через 24 години.

Більш детальну інформацію про Ceresit СМ 11 Клеюча суміш Ceramic Ви можете дізнатись у технічному описі товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

 

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют Харків для Вас широкий вибір будівельних клеїв від найкращих виробників. У нас можна купити Ceresit СМ 11 Клеюча суміш Ceramic (Харків) за низькою ціною оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 10

Ceresit СМ11 Клеюча суміш Ceramic - клей для облицювання поверхонь керамічними плитками всередині та зовні будівель, 25 кг

225.00 грн