Гідроізоляційна плівка Майстер М75 Premium армована (жовта) рул.

Гідробар'єр армований Майстер М75 Premium

Гидробарьер – специальная армированная пленка с водоотталкивающим покрытием (желтый цвет). Кровельная пленка гидробарьер предназначена для защиты подкровельной полости и утеплителя от проникновения влаги и конденсата со стороны крыши.

Майстер М75 Premium - високоякісна плівка є ідеальним рішенням для захисту будівельних конструкцій від вологи та перешкоджає проникненню води в стіни та підлоги. Завдяки своїй армованій структурі плівка є особливо міцною і довговічною. Застосовується для гідроізоляції фундаментів, підвалів, терас, басейнів та інших будівельних об'єктів. Вона легко монтується та не вимагає складного обладнання для встановлення.

Тип: гідроізоляція
Ширина: 1.5 м
Довжина: 50 м
Площа у рулоні: 75 м²
Колір жовтий
Особливість: армована

 

Пароизоляция кровли

Бажаєте купити гідроізоляційну плівку у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7645

Гідроізоляційна плівка жовта армована Майстер М75 Premium – рулон 1,5х50 м (75 м2 = 50 мп)

(ціна м2 - 10,00 грн.)

645.00 грн