Гіпсокартон стельовий Siniat NIDA SMART 1200*2500*9,5 мм

На нашому сайті ви можете не тільки купити гіпсокартон у Харкові, але й замовити профілю для гіпсокартону, клею, шпаклівки та всі необхідні комплектуючі.

Гіпсокартон – це сучасний оздоблювальний матеріал, що ідеально підходить для вирівнювання стель, стін, створення внутрішніх міжкімнатних перегородок. Ми пропонуємо купити гіпсокартон у Харкові різного розміру та товщини. Для обробки стель зазвичай використовується гіпсокартон товщиною 9,5 мм, розміром 1200*2500 мм.

Гіпсокартон стельовий NIDA SMART – це високоякісний листовий матеріал, що виготовляється із спресованого гіпсу, з наклеєним з обох боків листа щільним спеціальним картоном. Рівна, добре поглинаюча поверхня листів дозволяє легко наносити на них шпаклівки та інші оздоблювальні матеріали, ідеально підходить під обклеювання шпалерами або фарбування.

Характеристики

Застосування:  стельовий
Бренд:  Siniat
Країна-виробник:  Румунія
Довжина:  2500 мм
Ширина:  1200 мм
Товщина:  9,5 мм
Вага:  21 кг.


Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові БудБаза Абсолют пропонує не тільки купити гіпсокартон, але й отримати грамотну консультацію щодо вибору всіх будівельних матеріалів. Ми можемо запропонувати якісний варіант будь-якого бюджету. У нас широкий вибір листових матеріалів від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо купити гіпсокартон у Харкові з доставкою та самовивозом. Телефонуйте!Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7348

Гіпсокартон стельовий Siniat NIDA SMART 1200*2500*9,5 мм, Румунія

357.00 грн

325.00 грн