Гіпсокартон стіновий Siniat NIDA SMART 1200*2500*12,5 мм

На нашому сайті ви можете не тільки купити гіпсокартон у Харкові, але й замовити профілю для гіпсокартону, клею, шпаклівки та всі необхідні комплектуючі.

Гіпсокартон – це сучасний оздоблювальний матеріал, що ідеально підходить для вирівнювання стель, стін, створення внутрішніх міжкімнатних перегородок. Ми пропонуємо купити гіпсокартон у Харкові різного розміру та товщини. Для обробки стін та створення перегородок зазвичай використовується гіпсокартон завтовшки 12,5 мм, розміром 1200*2500 мм.

Гіпсокартон стіновий NIDA SMART – це високоякісний листовий матеріал, що виготовляється із спресованого гіпсу, з наклеєним з обох боків листа щільним спеціальним картоном. Рівна, добре поглинаюча поверхня листів дозволяє легко наносити на них шпаклівки та інші оздоблювальні матеріали, ідеально підходить під обклеювання шпалерами або фарбування.

Характеристики

Застосування:  стіновий
Бренд:  Siniat
Країна-виробник:  Румунія
Довжина:  2500 мм
Ширина:  1200 мм
Товщина:  12,5 мм
Вага:  24 кг.


Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові БудБаза Абсолют пропонує не тільки купити гіпсокартон, але й отримати грамотну консультацію щодо вибору всіх будівельних матеріалів. Ми можемо запропонувати якісний варіант будь-якого бюджету. У нас широкий вибір листових матеріалів від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо купити гіпсокартон у Харкові з доставкою та самовивозом. Телефонуйте!Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7347

Гіпсокартон стіновий Siniat NIDA SMART 1200*2500*12,5 мм, Румунія

325.00 грн


  • При покупці від: 20: 320.00 грн