Knauf Rotband Finish+ Готова полімерна шпаклівка

Готова полімерна шпаклівка Кнауф Ротбанд Фініш +

KNAUF Rotband Finish+ (КНАУФ Ротбанд Фініш+) - готова полімерна шпаклівка, що містить мармурове борошно. Кнауф Ротбанд використовується для вирівнювання та шпаклювання поверхні перед фарбуванням, і для створення декоративного шару. Продукт призначений для ручного та механізованого нанесення за допомогою відповідних інструментів та апаратів. Головним чином використовується для остаточного вирівнювання та підготовки поверхні перед фарбуванням. Може бути найбільш підходящим доповненням етапу обробки в штукатурних роботах (з використанням гіпсових або цементно-вапняних штукатурок), якщо застосовується в комбінації з механізованим нанесенням. Готова паста для фінішних шпаклювальних робіт є пластичною, легкою у користуванні, просто шліфується після процесу висихання. Після повного висихання шпаклівки поверхню можна фарбувати будь-якими видами фарби.

Особливості KNAUF Rotband Finish +:

  • Утворює білу поверхню після висихання
  • Простота нанесення та шліфування
  • Тривалий час обробки та легкий розподіл по поверхні
  • Хороша адгезія та стійкість до розтріскування
  • Еластична
  • Матеріал посилений полімерними мікроволокнами
  • Ідеальна для створення різноманітних фактур

Бажаєте купити Knauf Rotband Finish + (Кнауф Ротбанд Фініш +) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6203

Knauf Rotband Finish + (Кнауф Ротбанд Фініш +) - готова полімерна шпаклівка, що містить мармурове борошно, використовується для вирівнювання та шпаклювання поверхні перед фарбуванням, 28 кг

712.00 грн