OSB-3 9 мм Кроношпан Україна КРАТНО ПАЛЕТІ

Плита ОСБ-3 Кроношпан Україна

Плита OSB-3 – товщина 9 мм, розмір 1250 мм*2500 мм.

Листи ОСБ-3 товщиною 9 мм застосовуються для облаштування покрівлі, обшивки стін, стель, облаштування перегородок, при роботах з укладання бітумної черепиці. 

OSB плита є листовим матеріалом, виготовленим з плоскої деревної стружки, скріпленої за допомогою фенолформальдегідних смол з додаванням синтетичних видів воску і борної кислоти. Плита ОСБ - орієнтовано-стружкова плита (стружка в шарах матеріалу розташовується в різних напрямках), має підвищену міцність, нижчу вологопоглинання і набухання, ніж звичайні листи ДСП. При цьому ОСБ плити легко піддаються обробці їх можна різати, свердлити, кріпити за допомогою звичайного будівельного кріплення. Плити OSB не схильні до впливу біологічних руйнувань, не ушкоджуються комахами. Купити ОСБ у Харкові можна наступної товщини: 8 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 22 мм. Відповідно, ціна OSB залежить від товщини листа.

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза абсолют пропонує купити ОСБ плити за найвигіднішою ціною. У нас можна купити OSB у Харкові з доставкою у будь-який район міста та області. При необхідності ми надаємо послуги досвідчених вантажників для вивантаження та занесення листів ОСБ.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7241

OSB-3 Кроношпан, 1,25*2,50 м, 9 мм

Ціна діє при купівлі кратно палеті (105 аркушів)

350.00 грн