Мембрана ПВХ ICOPAL Monarplan FM 1,5 мм 1,95 кг/м2 2,12х15,0 м, 1 м2

Покрівельна ПВХ мембрана Monarplan FM 1,5 мм від ICOPAL (Словаччина)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити покрівельну гідроізоляційну ПВХ мембрану ICOPAL Monarplan FM у Харкові за низькою ціною.

ICOPAL Monarplan FM-одношарова полімерна гідроізоляційна мембрана преміум-класу на основі високоякісного пластифікованого полівінілхлориду (ПВХ) з внутрішнім армуванням поліестеровою сіткою. Стандартний колір – світло-сірий.

ПВХ мембрана Monarplan FM має підвищену міцність і еластичність для полегшення укладання при низькій температурі. Застосовується у всіх кліматичних районах. Поліефірне армування протистоїть усадці матеріалу, зберігаючи його еластичність.

ПВХ мембрани Monarplan застосовуються для гідроізоляції одношарових покрівельних систем з механічним кріпленням і зварюються гарячим повітрям за допомогою автоматичного обладнання. Підходять для об'єктів з підвищеними вимогами до надійності та довговічності.

Переваги мембрани ПВХ ICOPAL Monarplan FM:

 • Висока механічна міцність, зносостійкість та еластичність у широкому діапазоні температур експлуатації від – 40 °З до + 80 °С.
 • Низьке водопоглинання, стійкість до руйнування при багаторазових температурних коливаннях.
 • Висока паропроникність матеріалу дозволяє уникнути заходів щодо організації примусового видалення вологи з конструкції покрівлі.
 • Монтаж мембран Monarplan здійснюється лише в один шар.
 • Висока швидкість монтажу (завдяки великій довжині та ширині полотнищ мембрани та застосуванню автоматичного обладнання), можливість проводити покрівельні роботи цілий рік.
 • Процес укладання є пожежобезпечним, т.к. не вимагає застосування відкритого вогню, дає можливість проводити покрівельні роботи, у тому числі і на пожежонебезпечних об'єктах.
 • Міцність зварного шва вища за міцність самого матеріалу, так як у шві товщина матеріалу практично подвоюється; відсутня так звана проблема «зустрічного шва».
 • Високі протипожежні характеристики (Г1, РП1, В2).
 • Не потрібне спеціальне додаткове обслуговування під час експлуатації.
 • Легко виявляються місця пошкодження та протікання.
 • Довговічність, стійкість до УФ-випромінювання, агресивного впливу навколишнього середовища, ремонтопридатність навіть після тривалого терміну експлуатації (очікуваний термін служби не менше 20-30 років)

При укладанні на шорстку основу додатково рекомендується під низ покласти геотекстиль нетканого типу.

Інформація про мембрану ПВХ ICOPAL Monarplan FM:

Вага, кг/кв.м: 1,95 

Товщина: 1,5 мм

Ширина: 2,12 м

Довжина: 15 м.п.

Розривна сила при розтягуванні, МПа: 119

Відносне подовження при розриві: не менше 19 %

Водопоглинання за масою: 0

Гнучкість на брусі 5 мм:  -45 °С

Опір статичному продавлюванню: 20

Група горючості: Г1

Тип полімеру: ПВХ

Призначення матеріалу: Для балконів, Для покрівлі, Для резервуарів, Для цоколів, Для підвалів, Для басейнів


В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют завжди можна купити гідроізоляційну ПВХ мембрану ICOPAL Monarplan FM у Харкові за низькою ціною, у нас можна замовити будматеріали з доставкою та самовивозом зі складу в Харкові.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7377

Покрівельна полімерна (ПВХ) мембрана з внутрішнім армуванням поліестеровою сіткою ICOPAL Monarplan FM

Розмір рулону: ширина - 2,12 м, довжина - 15 м.п, товщина - 1,5 мм, питома вага - 1,95 кг/м2.

Універсальне покриття, призначене для гідроізоляції плоских дахів на об'єктах різного призначення. Монтаж можна виконувати трьома способами – наплавляти, клеїти чи кріпити механічними елементами. Виробник -  ICOPAL, Словаччина.

Ціна вказана за 1 м2

363.00 грн