Пінополістирол фасадний 100 мм 1,18*0,58 м CARBON ECO FAS (4 шт/пачка)

Пінополістирол екструдований CARBON ECO FAS від ТехноНІКОЛЬ

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити XPS CARBON ECO FAS ТехноНІКОЛЬ (SWEETONDALE) у Харкові за низькою ціною.

Пінополістирол – сучасний утеплювач, що використовується для теплоізоляції підлоги, стін, фасадів, фундаментів та ін. Екструдований пінополістирол відрізняється підвищеною міцністю, низьким водопоглинанням, відмінними теплоізоляційними властивостями.

Фасадний екструдований пінополістирол CARBON ECO FAS відрізняє спеціальна фрезерована (шорстка) поверхня та мікроканавки, які підвищують адгезію плити дооснови. Цей матеріал розроблений для дизайну штукатурних фасадів, теплоізоляції цоколів.

Також шорсткий пінополістирол CARBON ECO FAS може застосовуватися для інших конструкцій, де висуваються підвищені вимоги до адгезії теплоізоляційних плит до основи.

При виробництві плит CARBON ECO FAS використовують нанорозмірні частинки вуглецю. Нановуглець знижує теплопровідність матеріалу і підвищує його міцність. Завдяки насиченню нановуглецем пінополістирол CARBON ECO FAS має високі показники енергоефективності.

Купити фасадний пінополістирол Карбон Еко можна різної товщини: 30 мм, 40 мм, 50 мм.

Розмір листа фрезерованого пінополістиролу Карбон Еко ФАС: 580 мм х 1180 мм.

Характеристики CARBON  ECO  FAS

XPS  ТЕХНОНИКОЛЬ  CARBON  ECO  FAS

Фасадный пенополистирол ТЕХНОНИКОЛЬ  CARBON  ECO  FAS

(натисніть на малюнки, щоб побачити їх у більшому форматі)

Інтернет-магазин БудБаза Абсолют пропонує пінополістирол Харків за низькою ціною. Тут Ви можете купити пінополістирол в Харкові з доставкою, замовити комплектуючі – кріплення, клей-піну та ін. будівельні матеріали за низькими цінами.

 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7368

Пінополістирол екструдований CARBON ECO FAS, 580*1180*100 мм з фрезерованою (шорсткою) поверхнею та мікроканавками розроблений для утеплення фасадів та інших конструкцій, де пред'являються підвищені вимоги до адгезії теплоізоляційних плит до основи.

Ціна наведена за 1 лист

300.00 грн


  • При покупці від: 32: 295.00 грн