Рейка притискна алюмінієва ТехноНІКОЛЬ 2000х27х3,0 мм

Рейка притискна алюмінієва ТехноНІКОЛЬ 

Притискна рейка ТЕХНОНІКОЛЬ виготовлена з алюмінію. Є додатковим елементом для влаштування плоских покрівель з рулонних матеріалів. Призначена для проміжної фіксації рулонних матеріалів при влаштуванні примикань до вертикальних поверхонь із застосуванням полімерних мембран або фіксації країв будь-яких рулонних матеріалів із зовнішнього боку парапетів. Монтаж елемента здійснюється з кроком кріплення 20 см. Стійка до корозії і має високу міцність на вигин та кручення.
Виступи з нижньої сторони рейки запобігають висмикуванню мембрани з-під рейки в місці кріплення.
Алюмінієві рейки ТехноНІКОЛЬ виготовляються з алюмінієво-магнієвого сплаву з подальшою спеціальною обробкою, завдяки якій матеріал має підвищену міцність, пластичність і корозійну стійкість.

Область застосування:

Рейки крайові та притискні ТехноНІКОЛЬ застосовуються для механічної фіксації покрівельної полімерної мембрани.

Монтаж:

Використовується для фіксації мембрани по периметру покрівлі та навколо всіх конструкцій, що виступають. Встановлюється на вертикальних поверхнях у самому низу сполучення вертикальної та горизонтальної поверхонь. Також застосовується замість крайової рейки на криволінійних поверхнях для фіксації краю мембрани. Міцно фіксує покрівельні краї у місцях примикань до вертикальної поверхні.У нас можна купити все для монтажу плоскої покрівлі Харків, гідроізоляційні ПВХ мембрани, планки, притискні та крайові рейки, аератори, воронки, кріплення та багато іншого. Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити ПВХ мембрани та комплектуючі з доставкою по Харкову та області, а також самовивіз зі складу у Харкові. Ми надаємо послуги вантажників – підйом матеріалів на поверх. Також у нас можна замовити вивіз будівельного сміття. Потрібен матеріал для плоскої покрівлі в Харкові недорого телефонуйте!Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7383

Рейка притискна для ПВХ-мембрани, матеріал - алюміній, товщина 3,0 мм, ширина - 27 мм, довжина 2000 мм

181.00 грн