Ельф Д-020 Клей для склошпалер 10 л

Клей для склополотна Ельф Д 020

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити клей для склошпалер Ельф Д-020 за низькою ціною.

Ельф Д 020 - готовий до застосування водорозчинний клей для приклеювання шпалер (скловолокнистих, паперових, вінілових, текстильних та інших) і різних настінних покриттів на флізеліновій, скловолокнистій і паперовій основі в сухих приміщеннях.

Переваги клею для скловолокна Ельф Д-020:

  • Висока клейова здатність
  • Легко наноситься
  • Хороша адгезія
  • Містить противоплесневый компонент
  • Екологічно чистий
  • Не містить органічних розчинників

Виконання робіт

Скловолокнисті, бамбукові шпалери, скловолокнисті матеріали: клей перед застосуванням ретельно перемішати, нанести на поверхню стіни рівним шаром по ширині 1-2 полотнища за раз, залишаючи на стиках трохи товщі шар. Не наносити безпосередньо на шпалери (скловолокно). Кількість клею має бути достатньо для просочення шпалер, не слід допускати надлишків - вони просочуються на лицьову поверхню. Після нанесення клею полотнище шпалер відразу міцно притискайте до поверхні зворотною стороною і розгладжуйте за допомогою пластикового шпателя.

Паперові, вінілові, текстильні та інші шпалери на паперовій основі: клей перед застосуванням розбавити водою на 30% і ретельно перемішати, наносити клей валиком на зворотну сторону шпалер і залишити намокати на 5-10 хв.

Витрата:

  • Скловолокнисті, бамбукові шпалери, скловолокнисті матеріали: 4 м2
  • Шпалери на паперовій основі: 6 м2

Час висихання: 12-24 години


Хочете купити клей для скловолокна Ельф Д - 020 в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, ви можете замовити занос будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 3361

Ельф Д-020 - готовий клей для приклеювання шпалер і різних настінних покриттів на флізеліновій, скловолокнистої і паперовій основі в сухих приміщеннях, 10 л

711.00 грн

Рекомендовані товари