Піна монтажна Dozer - 50 л (750 мл)

Монтажна піна Dozer - 50 л

Піна Dozer (Дозер) 50 л - універсальна поліуретанова монтажна, ізоляційна піна, виготовлена на основі нешкідливого для озоносфери газу. Призначена для ущільнення швів та проміжків, монтаж віконних та дверних коробок, ізоляція труб та дротів, заповнення пустот у стінах, теплоізоляція дахів та іншого. Застосовувати при температурі від +5 до +35°С. Чи не наносити шаром більше 40 мм. Заповнювати простір на 40%, оскільки піна збільшується обсягом. Щілини понад 50 мм заповнювати поступово, шарами. Після повного затвердіння піни її можна штукатурити, фарбувати, свердлити та пиляти.

Характеристики:

Тип: монтажна піна
Вид: ручна
Матеріал: пінополіуретановий герметик, пропелент
Об'єм: 750 мл
Вага: 690 гр
Вихід: 50 літрів
Температура застосування: всесезонна

 

Шукаєте побутову піну Dozer (Дозер) 50 л Харків? Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує купити монтажну піну Dozer (Дозер) 50 л за низькою ціною. Ми виконуємо доставку будматеріалів по Харкові та області, також Ви можете купити будматеріали самовивозом зі складу у Харкові. Наш будівельний магазин (Харків) пропонує широкий вибір будматеріалів, у тому числі побутову та професійну монтажну піну. Хочете купити монтажну піну в Харкові дешево – телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7633

Піна монтажна Dozer (Дозер) - 50 л (750 мл) – однокомпонентна поліуретанова монтажна піна зі збільшеним виходом (50 літрів) і низьким розширенням, володіє відмінною адгезією з усіма будівельними матеріалами (виняток: поліетилен, поліпропілен, силікони, тефлон), 750 мл

110.00 грн

Рекомендовані товари