Піна монтажна Fugenlux - 20 л (300 мл)

Монтажна піна Fugenlux - 20 л

Піна Fugenlux (Фугенлюкс) 20 л - універсальна поліуретанова монтажна, ізоляційна піна, виготовлена на основі нешкідливого для озоносфери газу. Призначена для ущільнення швів та проміжків, монтаж віконних та дверних коробок, ізоляція труб та дротів, заповнення пустот у стінах, теплоізоляція дахів та іншого. Застосовувати при температурі від +5 до +35°С. Чи не наносити шаром більше 40 мм. Заповнювати простір на 40%, оскільки піна збільшується обсягом. Щілини понад 50 мм заповнювати поступово, шарами. Після повного затвердіння піни її можна штукатурити, фарбувати, свердлити та пиляти.

Характеристики:

Тип: монтажна піна
Вид: ручна
Матеріал: пінополіуретановий герметик, пропелент
Об'єм: 300 мл
Вага: 290 гр
Вихід: 20 літрів
Температура застосування: всесезонна

 

Шукаєте побутову піну Fugenlux (Фугенлюкс) 20 л Харків? Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує купити монтажну піну Fugenlux (Фугенлюкс) 20 л за низькою ціною. Ми виконуємо доставку будматеріалів по Харкові та області, також Ви можете купити будматеріали самовивозом зі складу у Харкові. Наш будівельний магазин (Харків) пропонує широкий вибір будматеріалів, у тому числі побутову та професійну монтажну піну. Хочете купити монтажну піну в Харкові дешево – телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7634

Піна монтажна Fugenlux (Фугенлюкс) - 20 л (300 мл) – однокомпонентна поліуретанова монтажна піна зі збільшеним виходом (20 літрів) і низьким розширенням, має відмінну адгезію з усіма будівельними матеріалами (виняток: поліетилен, поліпропілен, силікони, тефлон), 300 мл

76.00 грн

Рекомендовані товари